• antikvariát

Epištola a dialog o knižních aukcích

Autor:

Číst více +
150 Kč 80 Kč Není skladem

Epištola v níž se dokazuje i dokládá, že knižní aukce jsou učencům nejen k hanbě, nýbrž také k nejvyšší škodě a nevýhodě, a v níž se zároveň odhaluje a na světlo vyzvedá lest a klam, jaké se při nich dějí /]

[tuto epištolu z německého originálu přeložil Otto F. Babler

18 s. ; 20 cm

300 nečísl. výt. na Zerkallském ručním papíru podle návrhu Karla Svolinského

Vlastnosti

Vazba: vazba měkká – šité vazby
Rok vydání: 1930
Nákupní list: 1120
Stav: opotřebovaná

Detaily

EAN: 0000000000000
Autor:
Vydavatel: V Praze : Karel Zink,
  • antikvariát
Knihovnická fantasie Jan Thon
100 Kč
Není skladem
Zobrazit
  • antikvariát
Dějiny československého knihtisku v době nejstarší Zdeněk V. Tobolka
400 Kč 200 Kč
Není skladem
Zobrazit
  • antikvariát
Krásná kniha, její technická úprava Karel Dyrynk
900 Kč
Není skladem
Zobrazit
  • antikvariát
500 let knihtisku v obrazech
100 Kč 10 Kč
Není skladem
Zobrazit
  • antikvariát
Pět set let knihtisku v obrazech
150 Kč 80 Kč
Není skladem
Zobrazit
  • antikvariát
Ve znamení nové doby : první dvě století tištěné knihy v Čechách Miroslava Hejnová, Julius Hůlek, Zdeněk Uhlíř
150 Kč
Není skladem
Zobrazit
  • antikvariát
Z dějin knižní vazby : od nejstarších dob do konce 19. stol. Pavlína Hamanová
300 Kč
Není skladem
Zobrazit

Nákupní košík

Váš nákupní košík je prázdný.