Objednávky s osobním odběrem budeme vyřizovat po skončení vládních nařízeních.

Ľubica Takáčová
Coach-free coaching for managers

Nové
Vydavatel: Life Up
Počet stran: 60
Kategorie: Beletrie pro dospělé 
Podkategorie: Cizojazyčná 
ISBN: 978-80-972403-1-8 
EAN: 9788097240318
Int. číslo: 292693
Popis:
Koučovací karty pro manažery jsou součtem cílených otázek v oblastech, se kterými se často lidé, kteří vedou týmy, setkávají ve své praxi a které se ukázaly jako užitečné a přínosné. Vznikly často přirozeně z koučovacího procesu, a i když jsou u každého klienta vždy jinak specificky formulovány - klíčově se v obsahu a formě začaly něčím podobat. V univerzálním znění jsou shrnuty v tomto produktu, který je určený pro lidi v manažerských rolích, ať už současných nebo budoucích.
V rámci své praxe jsem zjistila, že doprovázející koučovací proces je velmi přínosný, pokud se děje lidem, kteří vědí o čem koučink je, a jsou na koučink připraveni. Zároveň věří v jeho přínos a znají benefity doprovázení profesionálním koučem. Ne vždy se to však dá. Někdy ve firmě na to není rozpočet.
Tento produkt pomůže lidem, kteří přesto chtějí nahlédnout do procesu koučinku, nastartovat řešení ve vybraných oblastech a otázkách, se kterými se často setkávají. Věřím, že Vám pomohou také nastartovat úspěšné sebeřízení v oblasti, která je pro Vás v současnosti výzvou.

Skladem u dodavatele - doba dodání 2 - 4 dny
519 Kč