• antikvariát

7. knižní aukce

Autor: Karel Zink

Číst více +
90 Kč Není skladem

101 s., 21 cm

23.-25. listopad 1951

Politá obálka, utržený kus hřbetu, utržené kousky stran 45-48 s.

Vlastnosti

Vazba: vazba měkká – vázaná drátem
Rok vydání: 1951
Nákupní list: O722
Stav: poškozená

Detaily

Autor: Karel Zink
Vydavatel: Praha : Orbis, 1951
  • antikvariát
Různé rytecké techniky v knihtiskařství Karel Němeček
200 Kč
Není skladem
Zobrazit
  • antikvariát
Ve znamení nové doby : první dvě století tištěné knihy v Čechách Miroslava Hejnová, Julius Hůlek, Zdeněk Uhlíř
150 Kč
Není skladem
Zobrazit
  • antikvariát
Knihovnická fantasie Jan Thon
100 Kč
Není skladem
Zobrazit
  • antikvariát
Kutnohorská iluminace Milada Studničková, Ivo Purš
150 Kč
Není skladem
Zobrazit
  • antikvariát
Knižní vazba v minulosti Jaroslav Pešina
280 Kč 170 Kč
Skladem 1 ks
  • antikvariát
Krásná kniha Karla Dyrynka Martin Dyrynk
150 Kč
Není skladem
Zobrazit

Nákupní košík

Váš nákupní košík je prázdný.